top of page

Duyuru ve Haberler​

Inter Partner Assistance ile Sözleşme yaptık

24 Ocak 2014

 

Inter Partner Assistance bünyesinde bulunan anlaşmalı sağlık sigortası üyeleri polikliniğimizden yapılan sözleşme çerçevesinde ücretsiz hizmet alabileceklerdir. Sigortalılar IPA aracılığı ile randevu alabilecekleri gibi direkt olarak kliniğimize de başvurabilirler.IPA bünyesinde bulunan anlaşmalı şirketler için tıklayın.

Sivas Ticaret Borsası ile protokol yeniledik

30 Mart 2013

 

Sivas Ticaret Borsası ile polikliniğimiz arasında imzalanıp 28 Mart 2013 tarihinde yürürlüğe giren protokol gereği Borsa çalışanları polikliniğimizde ücretsiz olarak hizmet alabileceklerdir.Detaylı bilgi için lütfen hasta danışmayı arayınız.

Ziraat Bankası A.Ş. İle Sözleşme imzaladık

13 Mart 2013

 

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ile polikliniğimiz arasında imzalanıp 12 Mart 2013 tarihinde yürürlüğe giren sözleşme gereği Ziraat Bankası A.Ş. çalışanları polikliniğimizde ücretsiz olarak hizmet alabileceklerdir.Detaylı bilgi için lütfen hasta danışmayı arayınız.

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası ile Sözleşme imzaladık

01 Mart 2013

 

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası ile polikliniğimiz arasında imzalanıp 06 Mart 2013 tarihinde yürürlüğe giren sözleşme gereği Stso çlışanları ve bakmakla yükümlü oldukları polikliniğimizde ücretsiz olarak hizmet alabileceklerdir.Detaylı bilgi için lütfen hasta danışmayı arayınız.

Diş Hekimi alınacaktır

​01 Şubat 2013

Polikliniğimizde tam gün süreyle çalışmak üzere diş hekimi mesai arkadaşları arıyoruz.

İlgilenen arkadaşların info@sivasbeyazdunya.com e-mail adresinden bize ulaşmalarını rica ederiz.

Yeni hizmet binamıza taşındık
04 Nisan 2012

Yaklaşık 4 yıldır Sivas merkezde Bankalar Caddesi 3.Park Sk. adresinde hizmet vermekte olan polikliniğimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına Bankalar Caddesi 2.Park Sk. Taşhan arkasında yeni hizmet binasına taşınmıştır.
​Telefon numaramız değişmemekle beraber ulaşım konusunda sorun yaşayan hastalarımızın 0346 225 66 61 numaralı telefondan bilgi istemelerini rica ederiz.

bottom of page